Zlevněné zboží Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i - Záruka 10 let Servis u zákazníka

Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i - Záruka 10 let Servis u zákazníka - 30% sleva


Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i - Záruka 10 let   Servis u zákazníka

Zboží již není dostupné


Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i - Záruka 10 let Servis u zákazníka z kategorie sport, rotopedy, fitness & spa, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu In Sport Line a budete spokojení s dodaným Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i - Záruka 10 let Servis u zákazníka .

Rotoped inSPORTline inCondi UB600i patří mezi poloprofesionální stroje vhodné do domácích a klubových posiloven. Díky jeho robustní konstrukci můžete mít jistotu, že se s Vámi stroj nepřevrátí a Vy tak nepřijdete k úhoně. Pro ještě větší zaručení bezpečnosti je rotoped vybaven krytem řetězu, který zabrání, aby se do něj cokoliv dostalo a mohl tak h...ladce fungovat. Díky lehce nastavitelnému a pohodlnému sedlu Vás po cvičení nebudou bolet hýžďové partie. Řídítka mají celkem 4 úchopy, aby zpříjemnila trénink a dopřávala Vám podpěry, jaké si přejete. Vysokou efektivitu cvičení zajišťuje zátěžové kolo o hmotnosti 7 kg a magnetický brzdný systém, který dokáže pohyb kola dostatečně ztížit. Nastavit lze až 32 stupňů zátěže. Rotoped inSPORTline inCondi UB600i je navíc vybaven computerem se špičkovým designem. Tento počítač zobrazuje všechny hlavní funkce, jako jsou ujetá vzdálenost, rychlost, spotřeba kalorií nebo tepová frekvence a další. Funkce měření tepové frekvence funguje na principu přidržení snímačů tepu v rukojetích. Během chvíle se tak dovíte Vaši aktuální tepovou frekvenci a můžete jí tak přizpůsobit svůj trénink. Rotoped inSPORTline inCondi UB600i je lehce přenosný díky transportním kolečkům v přední části stroje, dokážete jej přemístit bez větší námahy víceméně všude. Praktičnost stroje doplňuje přítomnost držáku na láhev. Rotoped inSPORTline inCondi UB600i disponuje možností propojení s tablety a smartphony se systémy Apple iOS 9.3+ nebo Android 5.0+ prostřednictvím technologie Bluetooth a aplikace inSPORTline inCondi. Díky ní je možné si mimo jiné virtuálně zajezdit například v Alpách, světových metropolích a dalších zajímavých místech. Průběh trasy lze sledovat díky Google Maps a Street View přímo na displeji. Aplikace samozřejmě nabízí i spouštění, nastavování a ovládání funkcí stroje přímo z Vašeho mobilního zařízení.   Programy a možnosti aplikace inSPORTline inCondi: Rychlý start 9 přednastavených programů dle obtížnosti (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) individuální cvičení dle libovolné trasy v prostřední Google Maps manuální nastavení vlastního tréninku dle cílů (vzdálenost, kalorie, čas, tepová frekvence a další) možnost sdílení výkonů na sociálních sítích Facebook a Twitter ukládání statistik tréninků Požadavky aplikace inSPORTline inCondi: Apple iOS: verze OS 9.3 a vyšší, kompatibilní se zařízeními iPhone a iPad Android: verze OS 5.0+ (Lollipop), rozlišení minimálně 1280x720 Klíčové vlastnosti: stabilní, prost

Produkt je výrobek značky Insportline ,distribuovaný s EAN kódem 8595153687236.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i - Záruka 10 let Servis u zákazníka